Kelimeler Benim

2011-12-27 08:59:00

Sevgili arkadaşımız Sezer "Kelimeler Benim" adlı blogunda hediye çekilişi yapıyor. Eğer ilgileniyorsanız tık tıık tııık şansınızı bir deneyin güzel şeyler var....

 

Hediyeler neler?
 • 1 Adet Sitrin Kolye Ucu (925 Ayar Gümüş)
 • 3 Adet Thomas Sabo Charm (925 Ayar Gümüş)
 • 1 Çift Rodium kaplama Krom Kol Düğmesi
 • 4 Adet Turkcell 250 SMS Paketi
 •  
   
  Sitrin Kolye Ucu
  Hediyelerimizi tanıtmak gerekir diye düşünüyorum, öncelikle Sitrin kolye ucundan bahsedeyim. Sitrin doğada sarı, kahverengi ya da kırmızı renkte bulunan değerli bir taştır. Yan tarafta gördüğünüz 81 TL değerindeki sitrin kolye ucu, siz değerli takipçilerimizden birinin olacak. Gönül isterdi ki bundan 10 tane olsun, çok kişiye hediye edelim fakat yalnızca 1 tane Sitrin Kolye ucumuz var. Şans sizinle olsun!
   


  Thomas Sabo Charm
  Kolyelerin ucu olduğu gibi, bu da bileklik ucu olarak tabir edebileceğimiz yeni moda bir tür "mini takı". Bayanlar muhtemelen biliyordur. Thomas Sabo'nun resmi sitesindeki modellere bakarak ne olduğu hakkında tam bir fikir edinebilirsiniz. Tanesi 55 TL değerinde olan Sabo Charmlar 925 Ayar Gümüştür. Kazananlar arasından 3 kişi birer adet charm seçebilecek.
   


  Rodium Kaplama Kol Düğmesi
  Hediyelerimizden biri de manşetlerin pırlantası Kol Düğmeleri. Kolye ucu ve Sabo Charm'dan sonra bir hediyemiz de erkeklere yönelik olsun istedik. Bu Rodium kaplama kol düğmeleri size ya da bir bayansanız eşiniz ya da erkek arkadaşınıza çok yakışacak. 35 TL değerindeki bu hediyemize yalnızca bir takipçimiz sahip olacak.  Teselli Hediyesi
  Teselli hediyemiz Turkcell'den şebeke içi 250 SMS. Turkcell hattınız yoksa da üzülmeyin, şifreyi bir arkadaşınıza hediye edersiniz olur biter. Çekiliş sonucunda belirlenecek 4 kişiye verilecek olan bu hediyeyle 250 arkadaşlarınıza "slm nbr çklştn sms kzndm" şeklinde mesaj gönderebilirsiniz.

0
0
0
Yorum Yaz